زبان آلمانی مقدماتی

زبان آلمانی مقدماتی

الناز آقایی

مدت کلاس 90 دقیقه - 20 جلسه

زبان آلمانی متوسطه

زبان آلمانی متوسطه

الناز آقایی

مدت کلاس 90 دقیقه - 20 جلسه

زبان آلمانی پیشرفته

زبان آلمانی پیشرفته

الناز آقایی

مدت کلاس 90 دقیقه - 20 جلسه

زبان آلمانی 

 

زبان آلمانی زبانی شناخته شده از خانواده زبان‌های هندواروپایی، از شاخه ی زبان‌های ژرمن در کنار هلندی و انگلیسی است که بیشتر در مناطق مرکزی اروپا رواج دارد. بیش از 95 میلیون نفر در جهان به این زبان صحبت می‌کنند. آلمانی در کشورهایی نظیر آلمان، سوئیس، لیختن اشتاین (لیشتن اشتاین)، لوکزامبورگ و نیز  در مناطق شرق کشور بلژیک، آلتو آدیجه (همراه با زبان ایتالیایی)، آلزاس، لورن و جنوب دانمارک، زبانی رسمی است. همچنین این زبان، زبان اقلیت هایی در رومانی و نامیبیا است. 

 


یادگیری آسان، از مزایای زبان آلمانی 

 

یادگیری آلمانی کار دشواری نیست به خصوص اگر آشنا به زبان فرانسوی یا هر زبان دومی باشید، یادگیری این زبان بسیار آسان‌تر خواهد شد، چرا که آلمانی و فرانسوی دارای مشابهت‌هایی کلی در گرامر هستند.  

 

آلمانی، زبان مخترعان و نوآوران 

 

آلمان زادگاه شاعران و اندیشمندان بسیاری است. درصد بالایی از دستاوردهای بین المللی، حاصل تلاش دانشمندان و ادبای آلمانی است. بنابراین آشنایی با آلمانی میتواند مزیت خواندن کتاب‌های ارزشمند بسیاری را در اختیار ما قرار می‌دهد. 

 

آلمانی، راهی به سوی تحصیلات تکمیلی 

 

کشور آلمان جایگاه بالایی در جامعه علمی و دانشگاهی بین‌الملل دارد. دلیل آن را می‌توان دانشگاه های معتبر این کشور دانست که هرساله مقصد بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیاست. طبق آمار بدست‌آمده، آلمان چهارمین کشور محبوب در میان دانشجویان برای تحصیل است. 

germany