گزینه ای برای هموارکردن مسیر آموزش

هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی

هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی

هزینه آموزش آنلاین زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی از مهمترین و کارآمدترین ابزارهای تحصیلی و شعلی در این زمانه است، اما  یکی از برجسته ترین عوامل تاثیرگذار بر آن هزینه های آموزش است که هزینه ها نیز در آموزش زبان آنلاین به پارامترهای مختلفی بستگی دارد از جمله آموزشگاه، اساتید و کادر، تا مدرک تحصیلی اساتید و دوره، متد آموزش و غیره. بیایید از این نقطه آغاز کنیم که چرا باید زبان انگلیسی آموخت.

 

 

فهرست:

 • چرا باید زبان انگلیسی آموخت

 • اولویت آموزشگاه ما

 • نیازمندی ها برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

 • آموزش زبان انگلیسی

 • هزینه ی آموزش آنلاین زبان انگلیسی به چه صورت است؟

 • نتیجه گیری

 

 

چرا باید زبان انگلیسی آموخت:

بیایید در اول به این بپردازیم که چرا باید زبان انگلیسی آموخت. زبان انگلیسی دومین زبان رایج جهان و یکی از ۱۰ زبان برتر دنیا است از هر پنج نفر، حداقل یک نفر در دنیا می تواند به زبان انگلیسی صحبت کند یا آن را بفهمد.

امکان ورود به بهترین مراکز آموزشی جهان از طریق آموختن زبان انگلیسی به وجود خواهد آمد، امکان ادامه تحصیل در هزاران مدرسه و دانشگاه در سرتاسر دنیا فراهم می شود به عبارت دیگر اگر به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید، فرصت های زیادی برای شما به وجود می آید تا بتوانید به مراکز آموزشی دلخواه خود راه پیدا کنید.

یادگیری زبان انگلیسی حتی در سطوح اولیه و پایه، برای هر فردی مفید خواهد بود چون معمولاً تعداد زیادی از بهترین بازی ها، فیلم ها و سریال های جهان به زبان انگلیسی ساخته می شوند یا دارای زیرنویس انگلیسی هستند، که فقط در صورت آشنایی به این زبان می توانید از آنها استفاده کنید.

همچنین، زبان انگلیسی زبان اینترنت به حساب می آید. در این زمینه نیز آموختن این زبان مهم است، چرا که به کمک آن می توانید به دنیایی از محتواهای آموزشی و سرگرمی و اخبار دست اول دسترسی پیدا کنید.

با دانستن این زبان، دسترسی به شمار زیادی از بهترین مقالات علمی دست اول جهان که به زبان انگلیسی هستند، بسیار ساده می شود. تعداد زیادی از بهترین منابع و نشریات علمی و پژوهشی جهان، به زبان انگلیسی نوشته و چاپ می شوند. شما با یادگیری زبان انگلیسی می توانید به راحتی از این منابع استفاده کنید و مسیر خود را برای رسیدن به اهداف و مقاصد تحصیلی و تحقیقی هموارتر کنید یا به عنوان میانبری از آن ها استفاده کنید.

 

 

اولویت آموزشگاه ما:

هدف ما در ماژورین همواره این بوده است که کیفیت را چه در رابطه با نحوه ی برگزاری کلاس ها، چه انتخاب اساتید و شیوه ی آموزش آنها بالا ببریم، اما همه می دانیم که در رابطه با ثبت نام کلاس ها متغیر دیگری نیز وجود دارد که تاثیر آن اگر از کادر آموزشگاه بیشتر نباشد، کمتر نیست، این متغیر هزینه است. همان طور که همه به شرایط اقتصادی موجود آگاه هستیم، تمام تلاش ما بر این است که آموزش و سطح کیفی ماژورین را در اولویت حفظ کنیم، به همین دلیل سعی ما بر این بوده و هست که هزینه ها و شیوه ی پرداخت آن را برای شما عزیزان ساده کنیم که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت.

 

 

نیازمندی ها برای شرکت در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی:

ماژورین با استفاده از فناوری های روز و شیوه ی مدرن، توانسته تا با پلتفرم خود نیازمندی های کسانی که می خواهند زبان انگلیسی و یا دیگر رشته ها را در این آموزشگاه انتخاب کنند، به حداقل برساند.

حالا این نیازمندی ها چیست؟

فقط یک لپتاپ یا کامپیوتر و یا یک تلفن هوشمند برای ثبت ­نام و شروع کلاس های زبان انگلیسی یا هر کلاس دیگری در ماژورین کافیست.

 

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی:

کلاس های زبان انگلیسی از سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته تا نوشتن متون اداری و تجاری و کلاس های تخصصی در ماژورین برگزار می شود. کادر مجرب ماژورین با سابقه و مهارت بالا به بهترین شکل ممکن دانش خود را در اختیار همه ی علاقه مندان به یادگیری زبان انگلیسی می گذارند.

 

 

اساتید زبان انگلیسی:

دوره­ ی مقدماتی:

 • مهسا همتی

دوره­ ی متوسط با اساتید:

 • سام سرابی

 • پریسه مقصودی­نژاد

دوره ­ی پیشرفته:

 • سام سرابی

 • پریسه مقصودی­نژاد

دوره­ ی ویژه:

 • سام سرابی (زبان انگلیسی ویژه)

 • مریم ولی­زاده (IELTS, TEFL,TESOL)

 • شهرام خیبری (IELTS، مکاتبات تجاری En)

 

 

هزینه ی یادگیری آنلاین زبان انگلیسی به چه صورت است؟

همان طور که قبل تر در این مقاله به آن پرداختیم، اولویت ما در ماژورین آموزش در بهترین سطح و کیفیت است و این که چگونه شرایطی را فراهم کنیم که هرکسی بتواند آموزش ببیند و بهره ببرد.

پس:

 • اگر پرداخت مبلغ جهت ثبت نام به صورت کامل در ابتدا صورت بگیرد همیشه با درصد تخفیف است،

 • پرداخت به صورت اقساطی هم در آموزشگاه ماژورین امکان پذیر خواهد بود.

این شرایطی است که ماژورین برای شما که می خواهید با یادگیری زبان یا فنون دیگر زندگی خود را ارتقا دهید، فراهم کرده است.

 

 

نتیجه گیری:

آموزشگاه آنلاین ماژورین با تقلیل نیازمندی ها و اقساطی کردن هزینه ها شرایطی را فراهم کرده که هر کسی در هر شکلی که می تواند از دانش استادان ماژورین استفاده کند و سطح دانش خود را از زبان انگلیسی افزایش دهد.

این هدف و اولویت مجموعه ماست.

دلیل انتخاب ماژورین واضح و مشخص است.

 

 

منبع: سامانه ی آموزش آنلاین ماژورین

Share

زبان-انگلیسی

دوره های پیشنهادی

دیدگاه شما چیست؟